اجرا

 

سیستم تاسیسات سرمایش، گرمایش و تهویه مطبوع (HVAC) یکی از مهم‌ترین قسمت‌های یک ساختمان را تشکیل می‌دهند. هرگونه ایراد در اجرای آن، بهره‌برداری از ساختمان‌ها را با مشکل مواجه می‌کند، زیرا علاوه بر هزینه‌ی اضافی برای بر طرف کردن مشکل، زمان زیادی نیز لازم است که عیب‌یابی صورت بگیرد و ایراد برطرف گردد. بنابراین نصب، راه‌اندازی و اجرای صحیح تاسیسات یک ساختمان، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. همچنین مجری تاسیسات باید علاوه بر دانش و تخصص کافی در این زمینه، شناخت کافی از مشکلات احتمالی بوجود آمده در اجرای تاسیسات سیستم سرمایش، گرمایش و تهویه مطبوع (HVAC) را نیز داشته باشد.

شرکت دیهیم تهویه نوین، با تکیه بر دانش، تخصص و تجربه‌ی کارشناسان خود در زمینه‌ی تاسیسات ساختمانی،صنعتی و تهویه مطبوع (HVAC)، خدمات نصب و راه اندازی تجهیزات مورد نیاز پروژه‌ها را ارائه می‌دهد. تا از نصب صحیح سیستم تاسیسات اطمینان حاصل شود و از مشکلات احتمالی بوجود آمده در حین نصب جلوگیری می‌کند. اجرای صحیح و مطمئن تاسیسات توسط کارشناسان متخصص و با تجربه باعث صرفه‌جویی در هزینه و زمان اجرای پروژه‌ها می‌گردد.

شرکت دیهیم تهویه نوین همچنین می‌تواند در صورت درخواست کارفرمای پروژه‌های ساختمانی، خدماتی نظیر اجرای فوندانسیون موتورخانه، لوله‌کشی و عایق‌بندی موتورخانه را نیز با بهترین کیفیت ارائه دهد. کارشناسان این شرکت آماده‌ی همکاری با مهندسان، مشاوران و مجریان پروژه‌ها هستند.